مبل چستر صافین

مبل چستر  که به وضوح از طراحي تاريخي مبل و صندلي راحتي لوکوربوزيه الهام گرفته شده است، به خوبي با صندلي گالا ترکيب مي شود، که از آن رويکردي مينيمال و در ادامه عين هم اکنون بسيار شخصي را به ارث برده است. تمامی در ادامه تناسبات و بعدها موجود هست که قابلیت قرار دادن آسان در ادامه فضاهاي محصورتر را آماده مي کند، البته براي ترکيب بندي گسترده در ادامه يک زندگي دارای نيز مطلوب است.

 

مبل با ساختار اصلي راش. پايه از خاکستر جامد. روکش ریلکس و ریلکس از فوم پلي اورتان و روکش چرم.

 

مجموعه مبل‌هاي RIC به وسیله Riccardo Gussoni از DAC Studio طراحي شده است، به خوبی عنصرها برنجي که نقش Artdeco و نقش‌هاي کم‌کليد تسلط را ايفا مي‌کنند. RIC فضاي خویش را با حجم‌هاي جسورانه و Artdeco، طراحي پيچيده‌اش دستور مي‌دهد. فرم‌هاي قابل انعطاف و دنج که تداعي مي‌کنند. احساس گرما و حساس حسي. روکش پارچه اي را نمي اقتدار از ساختار قطع کرد، البته روکش هاي پشت کوسن در ادامه پارچه قابل قطع شدن هستند.

 

بلمر يک مبل مدولار با ساختار چوبي با لاک فلزي مايع طلايي پتينه شده است. فوم پلي يورتان؛ تودوزي مخملي

 

بين مجسمه‌سازي و طراحي، بلمر يک شي شگفت‌انگيز هست که نشان‌دهنده اجتماعي بودن جدید کشف شده است. کشف شود

اين تیم تام مبلمان براي مخصوص به فردترين لابي ها و بخش ها انتظار طراحي شده هست و داراي محصولي تمامی کاره و خلاقانه هست که زيبايي و راحتي را در ادامه کنار نیز قرار مي دهد.‏ تیم اي مخصوص به شخص و کمکي بديع به دنياي مبلمان داخلي.‎

 

– PF3 يک متاع تماما “سبز”، 100? يکبار مصرف و پايدار است

– مدولار بودن به روش ظريفي به تعداد بي نهايت ترکيب اذن مي دهد

– پوسته باربر از فايبرگلاس سفيد

– قطعات فلزي کاملاً روکش کروم

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.