سئو فنی پونه مدیا (8)

سئو فنی – پونه مدیا
سئو چیست, سئو تکنیکال چیست, سئو داخلی چیست, سئوی سایت

براساس موضوعات هدف خود و ادبیات کاربران عبارات کلیدی هدف را شناسایی میکنیم و با توجه به وضعیت رقبای خود و نقاط ظعف و قوت آنها یک برنامه ی اجرایی برای هدف گذاری و تولید محتوا در نظر میگریم. اگر شما توانایی برنامه ریزی برای استراتژی محتوا و سپس تولید یک محتوای مفید را داشته باشید. برای افزایش نرخ ماندگاری باید محتوای خوانا و جذاب تولید کنید و برای کاهش نرخ پرش باید به خوبی نسبت به محتوای تولید شده، به کاربر پیشنهاد هایی برای مطالعه محتواهای مرتبط را بدهید. گوگل در ابتدا یک مقاله مفید را، مقاله ای 300 کلمه ای میدانست، این تعداد کلمات به مرور افزایش پیدا کرد و امروزه در بدترین حالت پیشنهاد میشود مقاله شما بالای 700کلمه باشد. علاوه برآن یکی دیگر از فاکتور های مهم در محتوا استفاده از lsi یا کلمات مترادف و هم خانواده است که گوگل را مطمئن میکند که مقاله شما یک مقاله مفید و مرتبط است.

زمانی که سایت شما با مشکلاتی نظیر کاهش ترافیک یا کسب رتبهٔ پایین در گوگل مواجه است، سرعت عمل در یافتن دلایل اصلی و بهترین راهحلها برای رفع مشکلات سئو، اهمیت ویژهای خواهد داشت. کلمه کلیدی در گذشته برای گوگل اهمیت فراوانی داشت. در واقع مخاطبان هنگام ورود به وب سایت شما توسط گوگل مطلع میشوند که سایت شما هک شدهاست؛ از این رو تأثیری فوقالعاده بر نگرش مخاطب نسبت به برندتان خواهید داشت. شما با فعال کردن کش سایت خود یک بار محتوای وبسایت خود را در رایانه یا دستگاه مخاطب ذخیره میکنید و در بازدید های بعدی، دستگاه مخاطب نیاز به دانلود دوباره این محتویات ندارد. ریدایرکت یا تغییر مسیرها را کاهش دهید. این عمل در صورتی که حجم تصاویر شما بالا باشد تا میزان زیادی، سرعت سایت شما را کاهش میدهد. پسوندهایی مانندJPEG ، PNG و GIF پرکاربردترین انواع پسوندها برای تصاویر هستند به همین منظور راه حلهای زیادی برای فشردهسازی این تصاویر وجود دارد. در بخش های مختلف هر سایت، از صفحه اول تا صفحات محصول، درباره ما و به خصوص مقالات، تصاویر زیادی وجود دارد که دستگاه هر کاربر در زمان ورود به هرصفحه از سایت به طور خودکار عکس های آن صفحه را دانلود میکند. ​Conte​nt w as cre​ated ​by G​SA  Cont ent  Ge​nera᠎to r  DE​MO !

یعنی از هر هزار کاربری که در نتایج جستجو سایت شما را مشاهده میکند، 500 نفر وارد سایت شما شوند. اما در بعضی مواقع مشاهده می کنید که گوگل بخشی از محتوای یک وب سایت شامل پاسخ به سوالتان را در صدر نتایج به نمایش گذاشته است. در مطلب ” آموزش رایگان سرچ کنسول ” می توانید آموزش بخش های مختلف سرچ کنسول را به صورت تصویری مشاهده کنید. اگر در ابتدا نمی توانید یک کلمه کلیدی داشته باشید مشکلی نیست. در صورتی که از نظر مسائل مالی با مشکلی روبرو نیستید انتخاب سرور اختصاصی برای سایت میتواند کمک بسیار شایانی به شما چه در بحث سرعت سایت و چه در جنبه های دیگر سئو سایت بکند. سئو یکی از روش های تبلیغات اینترنتی می باشد و مهم ترین زیر مجموعه دیجیتال مارکتینگ برای هر شرکت و برندی تلقی می شود. بیش از 53 درصد از کاربرانی که از گوشی موبایل برای جستجوهای اینترنتی استفاده میکنند، سایتهایی را که بیش از 3 ثانیه برای بارگذاری احتیاج دارند، ترک میکنند. Th is h as be en gen᠎er​ated ​by GSA Content Gene rator DE​MO .

اما امروزه با توجه به رشد سرعت اینترنت و رونمایی از اینترنت های 4g طبق آخرین تحقیقات؛ انتظار کاربران برای سرعت بازشدن صفحه در کشور های اروپایی و آمریکایی تا 3 ثانیه و در داخل کشور تا 5 کاهش یافته است. کاهش ریکوییست ها (درخواسته های سایت به سرور ) نیز یکی از راه های افزایش سرعت سایت است. همانطور که گفته شد نرخ پرش در رتبه بندی سایت ها اهمیت زیادی دارد. کد نویسی سایت نه تنها در بحث سرعت سایت، بلکه در تمامی جنبه های سئو اهمیت فراوانی دارد. از آن جایی که هدف نهایی سئو تنها افزایش ترافیک سایت نیست و در نهایت آنچه اهمیت دارد نرخ تبدیل مخاطب به مشتری است، به نظر می رسد تبلیغات گوگل در این زمینه نیز تا حدودی می تواند کمک کننده باشد. گوگل در تعیین فاکتور های سئو داخلی، بیشتر تمرکز خود را روی مخاطب محور بودن سایت گذاشته و از همین رو به زیبایی، کاربر پسند بودن و در کل لذت بردن کاربر در سایت اهمیت زیادی میدهد. این 3 مورد از فاکتور های مهم برای رتبه بندی سایت ها، در صفحات اول گوگل هستند و در اصل شما در صفحات سرچ 1 تا 3 نسبت به این 3 موضوع رتبه بندی میشوید و اهمیت موضوعات دیگر بسیار کاهش پیدا میکند.  This has be en g᠎enerated by GSA᠎ Content G en er ator D emov᠎er si​on !

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.