خرید کمپرسور بیتزر نیکان برودت

خرید کمپرسور بیتزر – نیکان برودت
کمپرسور بیتزر

۵-این نوع از کمپرسورهای بیتزر دارای عملکرد مناسب در هنگام استفاده از گازهای R134a، R404A، R507A و R22 میباشد. ۱- سری HSK کمپرسورهای سمی هرمتیک اسکرو بیتزر، جهت تهویه مطبوع هوا در دماهای بالای صفر درجه مناسب است.

کمپرسور بیتزر

سبد محصولات بیتزر شامل انواع کمپرسورها برای سیستمهای برودتی و تهویه مطبوع را شامل میشود، که میتواند نیاز انواع مصرفکنندگان را بر طرف سازد. کمپرسور Bitzer ساخت کشور آلمان می باشد و توانسته با تولید و طراحی انواع محصولات برودتی برای سیستم های برودتی، سردخانه های زیر صفری و بالا صفری، سیستم های IQF، سیستم های تهویه مطبوع صنعتی و خانگی و غیره در صنایع تبرید و تهویه مطبوع نقش بسزایی داشته باشند.

۳-این نوع از کمپرسور بیتزر، در هنگام وجود پرباری و یا کم باری در سیستم دارای انرژی مصرفی بسیار کمپرسور پیستونی بیتزر سلام سرما کمی خواهد بود. به هدر رفتن انرژی در درون کمپرسورهای کامپکت اسکرو بسیار پایین است.

کمپرسورهای کامپکت اسکرو با وجود گاز R22 و مصرف روغن B320SH یا گاز R134a و R407C با مصرف روغن BSE170، دارای عملکرد بسیار مناسبی است. سیستم جداسازی داخلی روغن کمپرسور، ساخت و نصب کمپرسور را آسان میکند .

در صورتی این کمپرسور و به طور کلی سیستم برودتی درست و اصولی نگهداری شود، این کمپرسور مدت زمان زیادی عمر کرده و به زودی دچار خرابی نمی شود. کمپرسورهای تسمهای بیتزر در صورت بروز مشکل قابل تعمیر میباشد و به دلیل دارا بودن دوام و کیفیت بالا، این کمپرسورها مدت طولانی تری نسبت به دیگر محصولات مشابه قابل استفاده است.

این کمپرسورها در دمای بالای کندانسور و دمای پایین اواپراتور نیز، دارای کارکرد صحیحی میباشد و بدون بروز مشکل قابلاستفاده است.  Th is c ontent w as written by GSA  Co nt ent  Ge nerato r  DEMO​.

این نوع از کمپرسورها برای اتصال با استفاده از تسمه یا کوپلینگ بسیار مناسب میباشد. کمپرسورهای تسمهای بیتزر که نوع دیگری از کمپرسورهای بسیار مناسب، ارائه شده توسط شرکت بیتزر است. This content h as be en do​ne by GSA C​ontent Generat or Demov​ersion!

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.