خرید کمپرسور بیتزر نیکان برودت

خرید کردن کمپرسور بیتزر – نیکان برودت
کمپرسور بیتزر

۵-این گونه از کمپرسورهای بیتزر مهم تلاش مطلوب در ادامه زمان به کارگیری از گازهای R134a، R404A، R507A و R22 میباشد. ۱- سری HSK کمپرسورهای سمی هرمتیک اسکرو بیتزر، جهت تهویه مطبوع هوا در ادامه دماهای بالای صفر مرتبه مطلوب است.

کمپرسور بیتزر

سبد محصولات بیتزر شامل اشکال کمپرسورها به جهت سیستمهای برودتی و تهویه مطبوع را شامل میشود، که می تواند نیاز اشکال مصرفکنندگان را بر طرف سازد. کمپرسور Bitzer تولید مملکت آلمان می باشد و توانسته با ایجاد و طراحی اشکال محصولات برودتی به جهت سیستم های برودتی، یخچال های ذیل صفری و بالا صفری، سیستم های IQF، سیستم های تهویه مطبوع صنعتی و خانگی و غیره در ادامه صنعت های تبرید و تهویه مطبوع نقش بسزایی داشته باشند.

۳-این گونه از کمپرسور بیتزر، در ادامه زمان وجود پرباری و یا این که اندک باری در ادامه سیستم مهم انرژی مصرفی زیاد کمپرسور پیستونی بیتزر سلام سرما مقداری خواهد بود. به هدر رفتن انرژی در ادامه داخل کمپرسورهای کامپکت اسکرو زیاد ذیل است.

کمپرسورهای کامپکت اسکرو با وجود گاز R22 و مصرف روغن B320SH یا این که گاز R134a و R407C با مصرف روغن BSE170، مهم تلاش زیاد قابل قبولی است. سیستم تجزیه داخلی روغن کمپرسور، تولید و کارگزاشتن کمپرسور را آسان می کند .

در ادامه صورتی همین کمپرسور و به طور کلی سیستم برودتی صحیح و بنیادی مراقبت شود، همین کمپرسور مدت دوران متعددی قدمت کرده و به زودی در گیر فساد نمی شود. کمپرسورهای تسمهای بیتزر در ادامه شکل پیدایش نقص‌ قابل تعمیر هست و به برهان دارا بودن استمرار و میزان مرغوب بودن بالا، همین کمپرسورها مدت طولانی تری نسبت به دیگر محصولات شبیه قابل به کارگیری است.

همین کمپرسورها در ادامه دمای بالای کندانسور و دمای ذیل اواپراتور نیز، مهم کارکرد صحیحی هست و سوای پیدایش نقص‌ قابلاستفاده است.  Th is c ontent w as written by GSA  Co nt ent  Ge nerato r  DEMO​.

همین گونه از کمپرسورها به جهت اتصال با به کارگیری از تسمه یا این که کوپلینگ زیاد مطلوب میباشد. کمپرسورهای تسمهای بیتزر که گونه دیگری از کمپرسورهای زیاد مناسب، ارائه شده به وسیله کمپانی بیتزر است. This content h as be en do​ne by GSA C​ontent Generat or Demov​ersion!

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.