برش لیزر آهن دستگاه برش آهن با لیزر (فروش و خدمات پس از فروش) (3)

برش لیزر آهن : دستگاه برش آهن با لیزر (فروش و سرویس ها پس از فروش)
برش لیزر آهن

اصول فعالیت لیزر پیچیده و مفصل هست و در ادامه قابل نوشته ی جداگانه ای می بایست به آن پرداخته شود. دستگاه برش پلاسما : دستگاه برش plasma را سوای واسطه بخرید.تعداد تماشا : 1,030 دستگاه برش پلاسما : برش پلاسما نوعی برش هست که با به کارگیری از تکنولوژی تازه و علم روز جهان انجام میگردد و کاربرد گسترده ای در ادامه صنعت و تولیدی ها دارد.

برش لیزر آهن

برشکاری به این ترتیب طبق با برنامه ای که به دستگاه دیتا شده هست انجام می گیرد. به جهت اینکار طرح گزینه حیث برشکاری نخست بر روی کامپیوتر و نرمافزار منحصر دستگاه کشیده و یا این که منتقل می شود و آنگاه با قرار داردن قطعه بر روی میز فعالیت عملیات برشکاری انجام می گیرد.

مذاب ایجاد شده با دمیده شدن یک گاز با فشار دوچندان از حوزه‌ گزینه حیث بیرون می شود. البته لیزر می تواند زیاد قدرتمند خیس باشد و دراصل از تقویت یک نور ضعیف ایجاد می شود.

مکانیزم انجام برشکاری به وسیله ی لیزر به همین شکل هست که نخست پرتوی لیزر به وسیله ی مبداء ایجاد شده و با عبور از آینه های دستگاه به امداد یک عدسی در ادامه حوزه‌ ی برش متمرکز می شود. Th is artic le h as  been w ritten by GSA Conte nt Gene ra᠎tor DE MO !

همین مبداء خارجی معمولاً یک لامپ یا این که قوس الکتریکی است. پرتوی متمرکز شده با گرم نمودن مرحله ورق فولادی و رخنه به درون آن یک حوزه‌ ذوب موضعی تولید می کند.

آن ها سوای نیاز به یک اپراتور فصلی ، پردازش را آسان خیس و مطمئن خیس کردند. همین خصوصیت از تابیدگی لوله های کشیده هم خودداری به فعالیت می اینجا آورد. از کاربردهای لیزر در ادامه همین زمینه برشکاری و جوشکاری لیزری ست که در ادامه ادامه همین نوشته به طور مختصر در ادامه خصوص آن توضیحاتی ارائه خواهد شد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.